Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

 Suomisarjan toimitsijatehtävät 18-19

 

Pvm
Klo Ottelu Kuulutus Pelikello TiTu Rank.aika Rank.aika
               
    PLAYOFF          
               
TO 14.3    18:30 FPS - Hokki Palomäki Salonen Pohjalainen  Haavisto Sarkakallio
SU 17.3 18:00 FPS - Hokki Palomäki Rauhaniemi E Pohjalainen  Rauhaniemi O Majuri
               
SU  3.3 17:00 FPS - Pyry Palomäki Rauhaniemi E Pohjalainen Haavisto Sarkakallio
TO  7.3 18:30 FPS - Pyry Palomäki Rauhaniemi E Pohjalainen Majuri Penttilä
               
               
    YLEMPI LOPPUSARJA          
               
LA  26.1 17:00 FPS - K-Espoo Palomäki Salonen Pohjalainen Sarkakallio Majuri
LA    2.2 17:00 FPS - Pyry Palomäki Rauhaniemi O Pohjalainen Haavisto Penttilä
LA  16.2 17:00 FPS - Hokki Siikonen Rauhaniemi E Pohjalainen Rauhaniemi O Majuri
               
               
    RUNKOSARJA          
               
PE  21.09 18:30 FPS - HCIK Palomäki Rauhaniemi O Pohjalainen Sarkakallio Penttilä
LA  22.09 17:00 FPS - Giants Palomäki Salonen Hovila Majuri Haavisto
LA  06.10 17:00 FPS - D-Kiekko Palomäki Rauhaniemi O Pohjalainen Sarkakallio Majuri
LA  13.10 17:00 FPS - Muik Hockey Palomäki Salonen Mäkelä Penttilä Haavisto
LA  20.10 17:00 FPS - Laser HT Palomäki Rauhaniemi E Tefke Rauhaniemi O Majuri
LA  27.10 17:00 FPS - Titaanit Palomäki Salonen Pohjalainen Sarkakallio Penttilä
LA  03.11 17:00 FPS - Riemu Palomäki Rauhaniemi E Pohjalainen Haavisto Majuri
SU  04.11 17:00 FPS - Hokki Palomäki Salonen Mäkelä Rauhaniemi O Sarkakallio
LA  10.11 17:00 FPS - JHT Palomäki Salonen Pohjalainen Penttilä Majuri
KE  14.11 18:30 FPS - Karhu HT Palomäki Rauhaniemi O Pohjalainen Haavisto Sarkakallio
SU  18.11 17:00 FPS - Raahe HT Palomäki Salonen Mäkelä Rauhaniemi O Sarkakallio
SU  02.12 17:00 FPS - S-Kiekko Palomäki Rauhaniemi E Pohjalainen Penttilä Haavisto
KE  05.12 18:30 FPS - Hunters Palomäki Salonen Pohjalainen Majuri Haavisto
LA  15.12 17:00 FPS - Pyry Palomäki Rauhaniemi E Mäkelä Rauhaniemi O Penttilä
PE  11.01 18:30 FPS - Haukat Palomäki Rauhaniemi O Mäkelä Haavisto Majuri
SU  20.01 17:00 FPS - K-Espoo Palomäki Rauhaniemi Pohjalainen Penttilä Sarkakallio
               
               
    HARJOITUSOTTELU          
               
PE   14.9 18.30 FPS - PYRY Palomäki Rauhaniemi O Pohjalainen Sarkakallio Penttilä
               
    SUOMEN CUP          
               
LA   1.9 17:00 FPS - KUKI Palomäki Rauhaniemi E Mäkelä Rauhaniemi O Salonen
KE   5.9 18:30 FPS - Peliitat Palomäki Salonen Pohjalainen Majuri Haavisto